Safari Browser

Safari Browser dla Android

Prosty i elegancki

Safari to przeglądarka internetowa znana z uproszczonego i minimalistycznego interfejsu. Został pierwotnie zaprojektowany dla Apple, ale teraz można go również pobrać dla użytkowników Androida . Użytkownicy Safari mogą cieszyć się szybkim i nieprzerwanym przeglądaniem Internetu, co czyni go odpowiednią konkurencją dla innych popularnych przeglądarek internetowych, takich jak Mozilla Firefox i Opera.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
  • Strony ładują się szybko
  • Umożliwia prywatne przeglądanie
  • Zgodny z innymi aplikacjami internetowymi

Wady

  • Nie można dostosowywać
  • Ograniczona liczba dostępnych wtyczek
  • Czcionki czytnika nie można zmienić

Bardzo dobry
8

Safari to przeglądarka internetowa znana z uproszczonego i minimalistycznego interfejsu. Został pierwotnie zaprojektowany dla Apple, ale teraz można go również pobrać dla użytkowników Androida . Użytkownicy Safari mogą cieszyć się szybkim i nieprzerwanym przeglądaniem Internetu, co czyni go odpowiednią konkurencją dla innych popularnych przeglądarek internetowych, takich jak Mozilla Firefox i Opera.

Ciesz się bezpiecznym surfowaniem po Internecie

Safari jest bardzo chroniony przed użytkownikami i dlatego podejmuje dodatkowe środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i bezpieczeństwa sesji przeglądania . Jest wyposażony w jedną z najlepszych funkcji zabezpieczających na rynku, która może zapobiec szkodliwemu i złośliwemu oprogramowaniu, które może zaatakować twój komputer. Ponadto Safari może chronić Cię przed witrynami wyłudzającymi informacje, które stanowią zagrożenie dla Twoich danych osobowych, takich jak nazwy użytkowników i hasła. Każde złośliwe oprogramowanie lub podejrzane strony mogą zostać natychmiast wykryte przez przeglądarkę Safari, co zapobiegnie uszkodzeniu komputera lub kradzieży informacji przed podjęciem jakichkolwiek prób. Przeglądanie prywatne jest również dozwolone w Safari. Podobnie jak w Google Chrome , Safari umożliwia użytkownikom wprowadzanie trybu incognito poprzez wybranie przeglądania prywatnego i otwarcie innego okna. W przeciwieństwie do zwykłego, jasnego interfejsu przeglądarki, wprowadzenie prywatnego przeglądania spowoduje wyświetlenie ciemniejszej, szarej wersji Safari. Przeglądanie prywatne jest używane, jeśli użytkownicy chcą uniemożliwić śledzenie odwiedzanych witryn. Każda witryna, do której będziesz mieć dostęp w trybie przeglądania prywatnego, nie będzie widoczna na liście przeglądania. To samo dotyczy wszelkich informacji, których będziesz używać i wprowadzać. Przeglądarka nie będzie pamiętała twoich nazw użytkowników ani haseł, uniemożliwiając ich automatyczne generowanie podczas odwiedzania tej samej witryny w domyślnym trybie Safari.

Szybki i elastyczny

Podczas gdy Safari było pierwotnie przeznaczone do obsługi produktów Apple, takich jak iPhone i MacBooki, przeglądarka jest nie tylko dostępna teraz na urządzenia z systemem Android, ale może również uzyskiwać dostęp do innych aplikacji internetowych, które są wykonywane przez inne firmy. Na przykład, arkusze Google i Microsoft Outlook mogą być łatwo dostępne online za pomocą przeglądarki Safari. Nie ma również problemów z ładowaniem tych aplikacji internetowych. W rzeczywistości Safari jest chwalona za to, że może ładować strony internetowe szybciej niż większość . Pozwala także na wygodniejsze przeglądanie stron internetowych, ponieważ jest w stanie utrzymywać najczęściej odwiedzane strony na głównej stronie ładowania. Oznacza to, że po otwarciu przeglądarki lub nowej zakładki będziesz mógł zobaczyć swoje najczęściej odwiedzane witryny. Wystarczy jedno kliknięcie i nie ma potrzeby ponownego wpisywania nazwy witryny na pasku wyszukiwania.


Ciesz się bezproblemowym przeglądaniem Internetu

Safari wykonuje konkurencję z innymi najlepszymi przeglądarkami z ponadprzeciętną prędkością przeglądania. Interfejs to wyraźnie Apple, ale nie ogranicza użytkowników do pewnych funkcji, do których dostęp mają tylko platformy utworzone w ramach tej samej firmy. Jest szybki, elastyczny i naprawdę łatwy w obsłudze dzięki zgrabnej i schludnej konstrukcji.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na android

Safari Browser

Download

Safari Browser 3.0.4

Opinie użytkowników o Safari Browser

Sponsorowany×